Gimnazistų išvyka į parodą „Karjera ir studijos 2022“

3-4 klasių mokiniams buvo suorganizuota nemokama išvyka į Vilnių, Litexpo parodų rūmus.

2022-03-30 socialinė pedagogė A.Gaučienė, kūno kultūros mokytoja R. Šarapienė ir 35 gimnazijos mokinai apsilankė tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Karjera ir studijos 2022“.

2022 parodos tikslas – padėti atrasti naujas karjeros galimybes įvairaus amžiaus grupių asmenims, atsakyti į visus rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus!

Apsilenkę mokiniai aktualią informaciją rado tiesiogiai bendraudami su parodos dalyviais. Taip pat bendravo neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis, klausė paskaitų ir pranešimų konferencijų salėse.

Vykusios į parodą mokytojos parvežė į gimnaziją įvairiausių leidinių (bukletų, knygų ir pan.) apie tai, kur mokytis ir studijuoti, bei organizavo tradicinę parodėlę „Karjera ir studijos 2022“, skirtą tiems mokiniams, kurie neturėjo galimybės apsilankyti parodų rūmuose (parodėlė veiks 3 aukšto fojė iki balandžio 15 dienos).

Socialinė pedagogė Aušra