BESIDOMINTIEMS POLITIKOS MOKSLAIS!

VU TSPMI studentų korporacija RePublica šiemet ir vėl kviečia 9-12 klasių moksleivius, besidominčius politika, registruotis į Jaunųjų Politologų Mokyklą.

Jos metu laukia net 4 sesijos, kuriose įgysite žinių apie politiką, jos procesus, klausysitės politologų paskaitų, diskutuosite bei bendrausite su bendraminčiais. Jei domiesi politika, aktualijomis, akylai stebi užsienyje ir Lietuvoje vykstančius įvykius, o galbūt tiesiog nori sužinoti daugiau apie politinius procesus – šis renginys kaip tik tau!

Tad nieko nelaukę pildykite anketą iki spalio 25 d. ir kvieskite registruotis politikos mokslais susidomėjusius draugus bei artimuosius!

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/LpshzPdTKzE49MnQ7