Moksleivi, svarstai apie studijas užsienyje? Tuomet turime renginį kaip tik tau!

Pristatau Tau studijų užsienyje parodą „Go!Study“, kuri įvyks spalio 20 - 21 dienomis. Parodos metu galėsi susipažinti bei pabendrauti su universitetais iš penkių Europos šalių:

• Danijos
  • Olandijos
  • Belgijos
  • Anglijos
  • Suomijos

Negana to, visos parodos metu vyks nemokamos Kastu konsultacijos, kurių metu gausi atsakymus į visus savo klausimus dėl studijų užsienyje iš profesionalų lūpų!

Šis renginys yra visiškai nemokamas.

Tavo patogumui – paroda vyks nuotoliniu būdu, tad joje galėsi dalyvauti iš bet kur, kur bebūtum!

Daugiau informacijos apie šį renginį rasi www.kastu.lt/paroda

Jeigu turi kokių nors klausimų apie šią parodą, būtinai susisiekite su manimi – mielai atsakysiu į visus klausimus ir papasakosiu apie parodoje dalyvaujančius universitetus bei patarsiu, su kuriuo universitetu pabendrauti.

VYTAUTAS MURAUSKAS
Studijų užsienyje koordinatorius