ISM paskaita

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų priėmimo vadovas Artūras Solovejus pristatė keturis žingsnius, kuriuos reikia atlikti norint sėkmingai dėliotis karjerą ateityje.

• Pažink – svarbiausia pažinti save ir atrasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.
  • Atrask – atrasti ar mano pasirinkta veikla man gali tikti ir patikti ateityje
  • Pasiruošk – skirti dėmesio ir laiko atsirenkant kas gali man labiausiai padėti tobulėti mano norimoje srityje
  • Veik – aktyviai veikti ir išnaudoti visą laiką tobulėjant ir įgaunant kuo daugiau patirties