Atėjo laikas planuoti karjerą

Vasario mėnesį ypatingai daug dėmesio skirta 2 klasių mokiniams ir jų tėvams. Įvyko keturi susitikimai su mokiniais ir keturi susitikimai su mokinių tėvais.

Susitikimų metu buvo pateikta ne tik informacija apie pasirinkimų galimybes ir studijų programas, bet ir vyko praktikumai, kurių metu mokiniai ir jų tėvai pildė individualius ugdymo planus (pridedama).

Individualus ugdymo planas – tai kiekvieno mokinio startas į studijas. Jei teisingai pasirenki, 3-4 klasėje produktyviai mokaisi, ruošiesi brandos egzaminams, tai patiri sėkmę stodamas į aukštąją mokyklą.

Žinoma, galima laikytis ir tokių patarimų, kad nereikia skubėti. Bet tiesa dažniausiai yra tokia, kad reikia tinkamu laiku ir tinkamai elgtis.

Tad kviečiu visus antrokus pradėti svajoti, kurti planus, savanoriauti, vasaros atostogų metu „pasimatuoti profesiją“, kad dveji metai gimnazijoje praeitų tikslingai!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 lm eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268