Susitikimas su buvusiu mokiniu

Vasario 12 dieną su gimnazistais susitiko buvęs gimnazijos mokinys Gytis Sabaliauskas.

Šiuo metu vyr. eilinis Gytis Sabaliauskas – Ryšių informacinių sistemų bataliono (RISB), Perdislokuojamo ryšių ir informacinių sistemų modulio (PRISM) technikas. Mokiniams Gytis papasakojo apie septynių mėnesių misiją tarptautinėje operacijoje Irake. Į mokinių klausimą, kodėl dalyvauja sudėtingose operacijose, Gytis Sabaliauskas atsakė: „Pirmiausia tai garbė ir, žinoma, toks mano darbas“.

Gytis išsamiai papasakojo, kaip pradėti kario karjerą, kokie iššūkiai laukia būsimo valstybės tarnautojo. Diskusija užsitęsė: vietoj planuotos vienos pamokos vyko tris pamokas.

Dėkojame Gyčiui Sabaliauskui už įdomų ir informatyvų pasakojimą. Linkime taikios ir švietėjiškos tarnybos!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė