Karjeros savaitei pasibaigus

Lapkričio 18-22 dienomis gimnazijoje vyko „Nacionalinė karjeros savaitė – 2019“. Per šią savaitę mokiniai galėjo dalyvauti  ne viename renginyje.

Pirmokai, vadovaujami sveikatos priežiūros specialistės Kristinos Čarienės, mokytojų Vygintės Vaišvilienės, Aldonos Vainiūnienės, Henriko Vaišvilos, Marytės Kuzmenkovienės,  labai aktyviai išbandė galimybę tapti maisto technologais: dalyvavo projekte „Valgau protingai“ ir pakvietė į salotų barą, surengė parodą „Mano profesija – improvizatorius virtuvėje“, parengė sveiko maisto piramidę. Socialinė pedagogė Violeta Žigutienė suorganizavo susitikimą su policijos atstovais, mokiniai „pasimatavo“ policininko profesiją ir kt.

Gimnazijos psichologė Rūta Baleišienė antrų klasių mokiniams vedė praktikumus „Profesinis kryptingumas“ (5 praktiniai užsiėmimai).

3-4 klasių mokiniams buvo organizuotos konsultacijos ir praktikumai. Pavyzdžiui, abiturientai, vedami psichologės  Rūtos Baleišienės ir tikybos mokytojos Redos Ramanauskienės, ieškojo ateities (integruotos pamokos „Ateities paieškos“), individualaus ugdymo keitimo klausimais trečiokus ir ketvirtokus konsultavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė, o brandos egzaminų pasirinkimo klausimais ketvirtokams patarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Levickaitė.

Gimnazijoje jau tapo tradicija, kad buvę mokiniai sugrįžta papasakoti 3-4 klasių mokiniams ne tik apie studijas, bet ir studentavimą. Socialinė pedagogė Violeta Žigutienė ir mokytoja Elvyra Kasperavičienė suorganizavo buvusių mokinių Eglės Kybartaitės, Aistės Butkevičiūtės, Paulinos Kornejevos, Orintos Rikterytės, Eisvinos Lapovaitės ir vyresniųjų klasių mokinių diskusijas.

Tikėtina, kad mokiniai susimąstė apie karjeros galimybes. 

Danutė Liutkevičienė


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 lm eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268