Vasario 8-10 dienomis Vilniuje vyko paroda „Studijos – 2018“, kurioje dalyvavo per 60 Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokinių. Daugiau nei 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo lyderių, verslo profesionalų, karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų, valstybinių tarnybų institucijų atstovų dalijosi turimomis žiniomis apie galimybes studijuoti.

Mokiniai turėjo galimybę aplankyti 5 parodos ekspozicijų sales, dalyvauti įvairiuose susitikimuose, pokalbiuose, akcijose, kur buvo padrąsinti atrasti savo pašaukimą ir ateities kelią, siekti mokslo ir tapti savo srities profesionalu ir būti reikalingu visame pasaulyje.

Parodoje „Studijos – 2018“ dalyvavo ir gimnazijos mokytojai bei karjeros konsultantė Violeta Žigutienė. Jos iniciatyva gimnazijos skaitykloje atidaryta mini paroda „Studijos – 2018“. Ši nedidelė, bet labai informatyvi eksplozija skirta gimnazijos mokiniams.

Kviečiame apsilankyti!

Viltė Liutkevičiūtė, 3e klasė