Susitikimas su Lina Brazau

Balandžio 5d. gimnazijos mokiniai turėjo puikią galimybę sudalyvauti susitikime bei artimiau susipažinti su Lina Brazau, buvusia gimnazijos mokine.

Lina Brazau - 28-erių metų fotomodelis, fotografė. Į susitikimą atėję moksleiviai išgirdo be galo motyvuojančią istoriją. Mergina papasakojo, kaip būdama kukli, nebendraujanti, bendraamžių nemėgstama palaipsniui ji tapo komunikabili, visapusiška, savimi pasitikinčia asmenybe, fotomodeliu. Lina Brazau taip pat kalbėjo apie svajones, kaip atkakliai stengiasi jas įgyvendinti. Pasak merginos: „gyvenimas susideda iš smulkmenų, kurių kiekviena yra labai svarbi“ Lina Brazau ragino mokinius įgyvendinti savo svajones. Nesvarbu kokio amžiaus žmogus bebūtų – svajones įgyvendinti niekada nebūna per vėlu, svajoti reikia garsiai, o ne tyliai. To linkime kiekvienam iš mūsų, o Linai linkime ypač didelės sėkmės.

Mokinių taryba