Per lauktas ir nelauktas rugsėjų pirmąsias, per prasmingą pamokų tylą ir skambų pertraukų juoką, per šurmulį ir  jaudulį pamokų ir renginių metu vingiavo mokyklinio gyvenimo kelias, reguliuojamas skambučio. Ir štai atėjo diena, skelbianti  atsisveikinimą: gegužės 24 dieną gimnazijoje nuaidėjo Paskutinis skambutis  mūsų abiturientams.

Gimnazijos abiturientams ši šventė buvo kitokia nei ankstesnių metų laidoms. Abiturientams ir jų auklėtojams šventė vyko kabinetuose, mokytojams – renginių salėje.  Dėl karantino šventė buvo kukli, be įprastai gausaus būrio svečių, tačiau išlaikant tradicijas, prasmingą turinį ir aukštą meninį lygį. Paskutinio skambučio šventė buvo jaudinanti  tiek mokiniams, tiek  mokytojams. 

Mieli abiturientai, jums prieš akis – naujos erdvės, paieška savęs, savo gyvenimo kelio, taip viliojančios ateities, kai nežinai, ko laukti už artimiausio posūkio. 

Laimingo skrydžio, mieli abiturientai!

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise