Kai švietimo įstaigose pats darbų įkarštis, gimnazijos abiturientai vykdė projektą „Renkuosi mokyti!“, o mokytojai poilsiavo Egipte. Kelionė į Egiptą – tai abiturientų dovana gimnazijos mokytojams.

Galima sakyti, kelionė – „viskas įskaičiuota“: malonus pasitikimas, saldūs vaisiai, gaivios sultys, smilkalų kvapas, vėduoklių gaiva, šokiai, muzika, sveikinimo šūksniai, pramogos, įspūdingi vaizdai, naudingi susitikimai... Kelionės organizatoriai pasirūpino, kad mokytojai susitiktų su dievais. Būtent dievų dėka paaiškėjo, kad mokytojo darbas yra labai prasmingas, kad būti jaunų žmonių mokytoju yra stipru, svarbu ir atsakinga. Kelionė buvo ir informacinė: dabar aišku, kuriame „Versmės“ kabinete tam tikromis progomis laikrodis sukasi atgal, kas vakarais mokykloje dainuoja tradicines liaudies dainas, kuris mokytojas ypatingai žavisi Švedija, kuris mokytojas batus turi, bet mokykloje jais neavi ir kt.

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Mokiniai nustebino mokytojus. Gera būti mokytoju ir kartu su mokiniais svajoti, kurti, fantazuoti!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė

Fotografijų autorė mokytoja Marytė Kuzmenkovienė