Vasario 13 dieną gimnazijoje vyko šventinis vakaras „Metų mokinys – 2019“. Tai tradicinė šventė, vykusi 11 kartą.

Pirmiausiai buvo paskelbtas 2019 metų mokytojas. Juo tapo kūno kultūros mokytojas Kęstas Karsokas. Ketvirtus metus metų mokytoją renka mokiniai ir mokinių tėvai, kurie per TAMO pasiūlo kandidatūrą ir argumentuoja savo pasiūlymą. Šiais metais buvo pasiūlyta dvylika mokytojų: Aldona Stančikaitė, Augutė Liutkevičienė, Danutė Liutkevičienė, Elvyra Kasperavičienė, Henrikas Vaišvila, Ilona Švenčionytė, Kęstas Karsokas, Regina Butkienė, Teresė Einorienė, Vida Minkevičienė, Vilma Narkauskienė, Vygintė Vaišvilienė.

Kaip tapti Metų mokytoju? Atsakymą pateikia mokiniai ir mokinių tėvai:

Už sportinę jėgą, už sportiškumo palaikymą, už sportinių renginių organizavimą, už nuoširdų bendravimą su mokiniais.

Jurgita Markevičienė

2019 metų mokytoju siūlau paskelbti kūno kultūros mokytoją, kadangi jis visada yra geros nuotaikos, su šypsena veide,  puikiai sutaria su mokiniais bei pajuokauja.

Eimantas Juzukonis, 2b klasė

Jis pats geriausias! Per kūno kultūros pamokas visada palaiko, padrąsina, jei kas nepavyksta. Matyt, dėl to ir pažymiai kūno kultūros pamokose patys geriausi. Jis nusipelnė laimėti!

Miglė Gudelytė, 2d klasė

Šis mokytojas mokiniams, kurie labai nemėgsta fizinio aktyvumo, padeda pamėgti nors vieną sporto šaką ir ja užsiimti. Visuomet gali ateiti pas šį mokytoją ir pakalbėti ne tik apie mokymosi pasiekimus, bet ir apie gyvenimą! Šis mokytojas visada pasiteirauja, kokios mūsų nuotaikos, ar neturime kokių nors sunkumų mokyklos bendruomenėje. Kadangi jis yra tikrai labai nuoširdus mokytojas, suprantantis mokinį, padedantis jam įveikti sunkumus, siūlau 2019 metų mokytoju paskelbti kūno kultūros mokytoją Kęstą Karsoką.

Lineta Kuzmenkovaitė, 4d klasė

Džiaugiamės, kad aktyvių mokinių šiais metais buvo itin daug – devyniasdešimt trys. Nominantais skelbiami mokiniai, kurie atstovauja mūsų gimnazijai savivaldybės, šalies ir tarptautiniuose konkursuose ir tampa nugalėtojais. Šiais metais nominantų – keturiasdešimt šeši. Metų aktyvistais buvo nominuoti šie mokiniai: Albertas Furman (2a), Ieva Andriulevičiūtė (2b), Justinas Lisauskas (2b), Airida Jusevičiūtė (2d), Agnė Vaišnoraitė (2d),  Aušrinė Juodytė (2d), Aurimas Pališauskas (2c), Mantas Sabonis (3a), Simonas Jarukaitis (3a), Karolina Plauškaitė (3a), Mantas Marcinkevičius (3a), Augustas Raulinaitis (3b), Justinas Ladanauskas (3b), Girmantė Jusevičiūtė (3c), Laura Stankevičiūtė (3c), Lukas Antanavičius (3c), Pijus Norušis (3c), Roberta Gumbytė (3c), Meda Kapustinskaitė (3c), Gendvilė Pluščiauskaitė (3c), Greta Janušauskaitė (3c), Augustas Gasilo (3c), Matas Kriugžda (3c), Ernesta Zaksaitė (3d), Aurimas Dabrišius (3d), Margarita Krylinskaja (4a), Rokas Nedveckas (4a), Gerda Falkauskaitė (4b), Aivaras Pališauskas (4b), Erika Mikalajūnaitė (4b), Asta Negatinaitė (4b), Lineta Kuzmenkovaitė (4d), Vestina Navickaitė (4d), Aurimas Petronis (4d), Morta Narkauskaitė, Indrė Juodytė (4d), Skirmantas Musteikis (4d), Veronika Pavlova (4d), Danielius Lesun (4e), Arina Grigaitė (4e), Aysel Bayramova (4e).

Metų menininke tapo Roberta Rakauskaitė (4d), Metų visuomenininku - Haroldas Norvaišas (4b), metų sportininkais - Rytis Ašmena (4d) ir Rokas Ašmena (4d),  Metų mokine - Alis Kurdian (3c). Mokiniai apdovanoti padėkomis, atminimo dovanomis, 2019 metų mokinei Alis Kurdian įteikta ir statulėlė.

„Metų mokinio“ šventė išskirtinė ir tuo, kad renginyje pasirodo pirmų klasių mokiniai. Tai, galima sakyti, jų startas naujoje mokykloje. Džiaugiamės  Kamilos ir Roko duetu (1a klasė), skaitovu Airidui (1d klasė), 1a klasės šokėjais. Ačiū ir 3-4 klasių skaitovams, kurie pristatė kompoziciją. Dėkojame mokytojams Aurelijai Griščenkienei, Reginai Butkienei, Augutei Liutkevičienei, Elvyrai Kasperavičienei, parengusiems mokinius.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė