2018 metų pabaigoje buvo paskelbtas konkursas „Metų mokinys – 2018“. Šiame konkurse dalyvauja mokiniai, kurie atstovauja mūsų gimnazijai savivaldybės, šalies ir tarptautiniuose konkursuose ir tampa nugalėtojais. Džiaugiamės, kad aktyvių mokinių šiais metais buvo itin daug – net penkiasdešimt aštuoni!

Eil.Nr.

Mokinys

Klasė

Nominacija

1.       

Mantas Marcinkevičius

2a

Akademiniai (Informacinės technologijos)

2.       

Simonas Jarukaitis

2a

Akademiniai (informacinės technologijos, matematika, socialiniai mokslai)

3.       

Donatas Bučelis

2a

Menai (meninis skaitymas)

4.       

Silvija Vaškelytė

2a

Menai (muzika)

5.       

Greta Marija Čugunovaitė

2b

Sportas

6.       

Justinas Ladanauskas

2b

Visuomeninė veikla

7.       

Agota Buginytė

2b

Visuomeninė veikla

8.       

Beatričė Purytė

2b

Visuomeninė veikla

9.       

Alis Kurdian

2c

Akademiniai (matematika, lietuvių, biologija, chemija, užsienio kalbos)

10.   

Roberta Gumbytė

2c

Akademiniai (fizika, chemija)

11.   

Arvilė Paliokaitė

2c

Menas (meninis skaitymas)

12.   

Meda Kapustinskaitė

2c

Akademiniai (biologija, chemija)

13.   

Matas Kriugžda

2c

Akademiniai (matematika) ir sportas

14.   

Pijus Norušis

2c

Menas (meninis skaitymas) ir visuomeninė veikla

15.   

Neringa Narakaitė

2c

Menas (meninis skaitymas)

16.   

Lukas Antanavičius

2c

Sportas (smiginis)

17.   

Aistė Kulevičiūtė

2c

Visuomeninė veikla

18.   

Ernesta Zaksaitė

2d

Menas (technologijos) ir akademiniai (užsienio kalbos)

19.   

Aurimas Dabrišius

2d

Akademiniai (fizika, matematika, istorija)

20.   

Karolina Plauškaitė

2d

Akademiniai (anglų k.)

21.   

Modestas Gečėnas

2d

Akademiniai (geografija, istorija)

22.   

Karolina Andriulevičiūtė

3a

Sportas (smiginis)

23.   

Asta Negatinaitė

3b

Akademiniai (chemija, matematika)

24.   

Gerda Falkauskaitė

3b

Akademiniai (biologija)

25.   

Karina Markina

3b

Visuomeninė veikla

26.   

Haroldas Norvaišas

3b

Visuomeninė veikla

27.   

Patricija Voišel

3b

Visuomeninė veikla

28.   

Aurimas Petronis

3d

Akademiniai (matematika, fizika, chemija, informacinės technologijos, anglų) ir menai (meninis skaitymas)

29.   

Roberta Rakauskaitė

3d

Akademiniai (lietuvių kalba) ir menai (meninis skaitymas)

30.   

Lineta Kuzmenkovaitė

3d

Menai (meninis skaitymas)

31.   

Vestina Navickaitė

3d

Menai (meninis skaitymas)

32.   

Skirmantas Musteikis

3d

Akademiniai (biologija)

33.   

Nojus Uksas

3d

Akademiniai (informacinės technologijos)

34.   

Indrė Juodytė

3d

Akademiniai (biologija)

35.   

Dovidas Petkevičius

3d

Sportas (lengvoji atletika)

36.   

Rokas Ašmena

3d

Sportas (lengvoji atletika)

37.   

Rytis Ašmena

3d

Sportas (lengvoji atletika)

38.   

Morta Narkauskaitė

3d

Visuomeninė veikla

39.   

Veronika Pavlova

3d

Visuomeninė veikla

40.   

Deimantas Radiun

3d

Visuomeninė veikla

41.   

Danielius Lesun

3e

Akademiniai (fizika) ir sportas (tinklinis)

42.   

Kamilė Varškevičiūtė

4a

Akademiniai (anglų kalba)

43.   

Ignas Viktas

4a

Sportas (smiginis)

44.   

Kristina Manomaitytė

4c

Menai (meninis skaitymas)

45.   

Paulina Kornejeva

4c

Akademiniai (rusų kalba) ir visuomeninė veikla

46.   

Laura Kapustinskaitė

4c

Akademiniai (lietuvių kalba)

47.   

Erikas Bičiukas

4c

Visuomeninė veikla

48.   

Justinas Prekeris

4c

Visuomeninė veikla

49.   

Deivydas Rokas Stančikas

4d

Akademiniai (matematika, lietuvių kalba, informacinės technologijos, istorija, biologija, chemija)

50.   

Renatas Kedikas

4d

Akademiniai (matematika, lietuvių kalba, informacinės technologijos, istorija, biologija, chemija)

51.   

Rūta Davidavičiūtė

4d

Sportas (tinklinis) ir visuomeninė veikla

52.   

Deividas Sinica

4d

Sportas (tinklinis)

53.   

Mantvydas Moška

4d

Sportas (tinklinis)

54.   

Evelina Buinovskaja

4e

Akademiniai (rusų kalba)

55.   

Simona Bartušytė

4e

Sportas (tinklinis)

56.   

Viltė Liutkevičiūtė

4e

Visuomeninė veikla

57.   

Aušrinė Purytė

4e

Visuomeninė veikla

58.   

Karolis Živulskas

4e

Akademiniai (fizika, biologija, matematika, istorija, debatai) ir visuomeninė veikla

Pirmų klasių mokiniai konkurse nedalyvauja, kadangi jie 2017-2018 m.m. mūsų gimnazijoje dar nesimokė ir negalėjo atstovauti Elektrėnų „Versmės“ gimnazijai olimpiadose, konkursuose, projektuose.

K.Živulskas Metų mokinys 2018
„Metų mokinys – 2018“ Karolis Živulskas

Sausio 31 dieną gimnazijoje buvo paskelbti konkurso „Metų mokinys – 2018“ rezultatai. Sveikiname 4e klasės mokinį Karolį Živulską, jam skirta nominacija „Metų mokinys“. 2017-2018 m.m. Karolis tapo keleto olimpiadų ir konkursų (fizika, biologija, matematika, istorija, debatai ir kt.) nugalėtoju gimnazijoje, savivaldybėje ir respublikoje. Dėkojame mokytojoms Audrutei Jančiauskienei, Vidai Minkevičienei, Aldonai Stančikaitei, Vilmai Narkauskienei, Dainai Valančienei už pagalbą mokiniui ir konsultacijas.

Sveikiname 4c klasės mokinę Kristiną Manomaitytę, kuri tapo „Metų menininke – 2018“. Kristina daugelio savivaldybės ir respublikos meninio skaitymo konkursų nugalėtoja! Dėkojame mokytojoms Augutei Liutkevičienei ir Elvyrai Kasperavičienei už mokinės parengimą konkursams.

Lukas Antanavičius (2c klasė) ir Ignas Viktas (4a klasė) – 2018 metų sportininkai. 2018 metai jie atstovavo mūsų gimnazijai Lietuvos mokinių žaidynėse ir laimėjo I vietą smiginio varžybose. Be to, jų puikūs pasiekimai ir asmeninėse rungtyse. Dėkojame mokytojai Ramunei Šarapienei.

2018 metų visuomenininku pripažintas 2c klasės mokinys Pijus Norušis. Kaip pabrėžė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aurelija Griščenkienė, Pijaus iniciatyvos, pagalba organizuojant renginius, projektus ir kitas netradicines veiklas buvo labai svarbi.

Direktorius E.Kontrimas sveikina 2018 metų mokytoją A.Stančikaitę
Daugiausiai mokinių ir mokinių tėvų balsų surinko matematikos mokytoja metodininkė Aldona Stančikaitė.
 

Jau tapo tradicija, kad gimnazistai ir jų tėvai renka Metų mokytoją. Net šešiolika mokytojų buvo pasiūlyta į Metų mokytojo nominaciją. Džiaugiamės kartu su mokytojais Aušra Balniene, Ūla Petrauskiene, Audrute Jančiauskiene, Aurelija Griščenkiene, Terese Einoriene, Vida Minkevičiene, Diana Niparavičiene, Daiva Baltrūniene, Kęstu Karsoku, Augute Liutkevičiene, Danute Liutkevičiene, Elvyra Kasperavičiene, Aldona Stančikaite, Aldona Vainiūniene, Vyginte Vaišviliene, Henriku Vaišvila! Daugiausiai mokinių ir mokinių tėvų balsų surinko matematikos mokytoja metodininkė Aldona Stančikaitė. Jai skirta nominacija „Metų mokytoja – 2018“!

Pristatome mokinių mintis:

Mano matematikos mokytoja Aldona Stančikaitė maloniai bendrauja su mokiniais. Ji daro gerą spaudimą ir priverčia mokytis. Labai svarbu, kad mano matematikos mokytoja mėgsta pajuokauti, dėl to pamokos visada būna linksmesnės.

Roberta Kuneikytė, 3d klasė

 

Savo balsą skiriu matematikos mokytojai Aldonai Stančikaitei. Ji puikiai atlieka savo darbą, išaiškina temą, padeda mokiniams, stengiasi kuo aiškiau pateikti naują medžiagą ar išsiaiškinti klaidas. Svarbu, kad pamokoje moka suderinti darbą ir pajuokavimus. Ji labai šiltai bendrauja su mokiniais ir negaili savo pastangų dėl mokinių. Ji dirba ne tik, kad dirbtų. Ji dirba, kad būtų „mokslo vaisių“!

Elžbieta Komparskaitė, 3d klasė

 

Mano matematikos mokytoja Aldona Stančikaitė skiria brangų savo laiką, kad mes įgytume kuo daugiau žinių, gebėjimų ir pasiektume kuo aukštesnių rezultatų. Į pamokas mus pasitinka su šypsena. Pamokose maloniai bendrauja. Ji labai aiškiai išdėsto savo dalyką. Labai džiaugiuosi, kad trečius metus mokausi pas šią mokytoją!

Deimantas Radiun, 3d klasė

 

„Metų mokytojo“ nominaciją siūlau skirti mano matematikos mokytojai Aldonai Stančikaitei už nuoširdų darbą tiek pamokų metu, tiek po pamokų. Mokytoja skatina kiekvieną dieną ateiti po pamokų, jei kas buvo neaišku pamokoje. Mokiniai naudojasi šia galimybe! Užeikite į 417 kabinetą po pamokų ir pamatysite apypilnę klasę mokinių, kuriems reikalinga mokytojo konsultacija!

Manau, kad šiandieniniai mokiniai nėra nemotyvuoti. Jiems tik reikia paskatinimo. O paskatinti, padrąsinti, nuteikti mokytoja Aldona Stančikaitė moka puikiai! Taigi 2018 metų mokytojos nominaciją siūlau skirti matematikos mokytojai metodininkei Aldonai Stančikaitei!

Deivydas Rokas Stančikas, 4d klasė

Šventiniame vakare „Metų mokinys – 2018“ buvo jauku ir gera: muzikavo Silvija, Karolina ir Roberta, skaitovai pristatė kompoziciją „Kitos pasaulio pabaigos nebus“ (idėjos autorė A.Liutkevičienė), mokinių tėvams įteiktos padėkos, apdovanoti penkiasdešimt aštuoni nominantai. Kaip sakė gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas, galime pasidžiaugti, kad mokytojams ir jų tėvams rūpinantis vaikų gerove buvo pasiekta tokių gerų rezultatų.

Konkurso organizatoriai

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise