Dešimtą kartą Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos bendruomenė susirinko pasidžiaugti pačiais geriausiais – vasario 1 dieną buvo paskelbtas 2017 metų mokytojas, geriausias mokinys, visuomenininkas, sportininkas ir menininkas bei apdovanoti 28 gimnazijos lyderiai – aktyvistai.

Metų mokytoją šiais metais rinko ne komisija, o mokiniai ir mokinių tėvai, kurie per TAMO galėjo siūlyti kandidatūras (pasiūlyta nominuoti 14 mokytojų!) 2017 metų mokytoju tapo lietuvių kalbos mokytoja Elvyra Kasperavičienė, kuri surinko daugiausiai mokinių ir mokinių tėvų balsų. Anot Roko Deivydo Stančiko (3d klasė), „mokytoja Elvyra Kasperavičienė turi būti nominuota metų mokytoja už mokykloje organizuojamus renginius („Felicija“, „Kalėdų alėja“), už nuoširdų darbą su mokiniais ne tik pamokų, bet ir nesuskaičiuojamų konsultacijų metu, už nuoširdų bendravimą ir atidų išklausymą, už siekius kiekvieną pamoką organizuoti įdomiai ir dalykiškai.

3d klasės mokinys Deivydas Rokas Stančikas paskelbtas 2017 metų mokiniu, kadangi jo pasiekimai gamtos mokslų, tiksliųjų mokslų, humanitarinių mokslų srityse itin reikšmingi: matematikos olimpiados II ture laimėjo antrą vietą (matematikos mokytoja A.Stančikaitė), biologijos olimpiados II ture – pirmą vietą (biologijos mokytoja A.Jančiauskienė), chemijos olimpiados II ture – pirmą vietą (mokytoja B.Morkūnienė). Su komanda laimėta I vieta respublikiniame Euroscolos konkurse, puikūs pasiekimai ir Europos egzamine (mokytoja Daina Valančienė). Deivydas aktyviai mokosi ir neformaliojo švietimo mokyklose: kartu su „Biologų sandrauga“ dalyvauja praktikose, kartu su „Nacionaline moksleivių akademija“ - akademinėse praktikose, specializuotose veiklose ir kt.

Metų sportininku pripažintas Dovidas Petkevičius (2d klasė). Vaikinas - lengvosios atletikos įvairių rungčių nugalėtojas savivaldybės ir respublikinėse varžybose. Tačiau svarbiausia, kad Dovidas noriai atstovauja gimnazijai ir pasiekia puikių rezultatų.

Metų menininke ne pirmą kartą gimnazijos istorijoje tapo Emilija Kasperavičiūtė (4a klasė). Emilija – bene devynerius metus viena geriausių skaitovių Lietuvoje. Be to, jos žodis, idėjos, iniciatyvos reikšmingos daugelyje mokyklos renginių.

Gimnazijoje daug aktyvių mokinių, tad išrinkti Metų visuomenininką buvo labai sudėtinga. Komisijos sprendimu nutarta Metų visuomenininko nominaciją skirti Vitai Ramanauskaitei ir Augustei Bacevičiūtei - dviem abiturientėms, kurios labai atsakingai ir pareigingai atsiliepdavo į kvietimus įgyvendinti daugybę projektų ir veiklų. Be to, nudirbdavo daugybę nematomų darbų, kad renginys būtų įdomus gimnazijos bendruomenei.

Renginyje vyravo gera nuotaika. Gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas dalijosi džiaugsmu būti šalia aktyvių mokytojų ir motyvuotų mokinių. Buvusi mokinė Rimantė Jagelavičiūtė pabrėžė, kad gera, kai gali sugrįžti į savo mokyklą. Mokytoja Teresė Einorienė papasakojo, kokia atsakinga pareiga būti Metų mokytoja. Savo požiūrį į gimnaziją, kaip unikalią mokyklą, išsakė Augustė Bacevičiūtė (4e klasė). Geriausius gimnazistus dainomis sveikino Agnius Žemaitaitis (3a klasė), Eisvina Lapovaitė (3d klasė), Agota Buginytė(1b klasė), Lukas Šrubša (1b klasė), fizikos mokytoja Vida Minkevičienė, meniškai perskaitytu tekstu – Arvilė Paliokaitė (1c klasė). Dėkojame rėmėjams, už galimybę nominantams pramogauti Elektrėnų baseine (direktorius A.Vainauskas), sporto klube „Halkis“ (rėmėjas M.Radvila), Keturių sostinių golfo klube (generalinio direktoriaus pavaduotojas Ž.Leleiva). Konkurso nugalėtojams buvo įteiktos ir LR Seimo nario M.Adomėno dovanos bei padėkos.

Išrinkti pačius geriausius – labai sudėtinga. Atrasti gabius mokinius ir padėti jiems siekti užsibrėžtų tikslų – atsakinga.  Būti šalia tokių mokinių – kiekvieno mokytojo svajonė!

Direktoriaus pavaduotoja  ugdymui Danutė Liutkevičienė