Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos bendruomenė naujus kalendorinius  2017-uosius metus pradėjo pačių geriausių ir aktyviausių mokinių apdovanojimais. Didžiausioje savivaldybės gimnazijoje mokosi 456 mokiniai, iš kurių 96 yra gabūs sportininkai, menininkai, visuomenininkai ir pirmūnai, tačiau sausio 26-osios vakarą buvo apdovanoti tik 17 pačių geriausių.

Pasidžiaugti mokyklos pasididžiavimu tą vakarą rinkosi ne tik klasės draugai ar mokytojai, bet ir gabiausiųjų tėvai. Šventę pradėjo gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas, pasidžiaugdamas, kad  „Versmėje“ mokosi tikrai daug nuostabių jaunų asmenybių. Sveikinimo žodį taip pat tarė LR Seimo narys Mantas Adomėnas bei linkėjo atkakliai ir toliau siekti savų tikslų. Prieš apdovanojant „Metų sportininką“, „Metų menininką“, „Metų visuomenininką“, „ Metų mokinį“, aktyvistus bei „Metų mokytoją“ 4e klasės mokinė  Rimantė Jagelavičiūtė dalijosi mintimis, kas, jos akimis, yra geras mokinys. Abiturientės kalboje nuskambėjo nuoširdi padėka mokytojams ir mintis, jog mokymosi kelias yra skurdus, jei žmogus į jį neįdeda daug širdies. Po sveikinimo kalbų atėjo metas pradėti nominacijų apdovanojimus.

Pirmoji — „Metų sportininkas“. Kandidatės į šį apdovanojimą buvo 4 merginos — Greta Kliokytė, Jonė Palaimaitė ir Gabrielė Garbatavičiūtė ,visos besimokančios 4c klasėje, bei Justė Baradulinaitė iš 3b klasės. Pirmą kartą mokyklos istorijoje vienos nominacijos nugalėtojomis tapo dvi mokinės — tai smiginio porininkės Greta Kliokytė ir Gabrielė Garbatavičiūtė. Į „Metų menininko“ titulą pretendavo 3a klasės mokinė Emilija Kasperavičiūtė, 4b klasės mokinys Lukas Jachimavičius ir 2c klasės mokinė Laura Kapustinskaitė. Nominacija „Metų menininkas“ atiteko Emilijai Kasperavičiūtei. Beatričė Gruzdytė, 3b klasės mokinė, ir Rimantė Jagelavičiūtė iš 4e klasės buvo nominuotos į „Metų visuomenininko“ apdovanojimą. Aktyviausia buvo pripažinta Rimantė Jagelavičiūtė. Į „Metų mokinio- 2016“ titulą buvo daugiausiai kandidatų – Sebastijonas Valaitis (4c klasė), Nerijus Kaminskas (4c klasė), Vakarė Puronaitė (4c klasė), Matas Januška (3a klasė), Karolis Živulskas (2e klasė), Povilas Zaremba (4e klasė), Enrika Nesterovaitė (3d klasė) ir Deividas Rokas Stančikas (2d klasė). „Metų mokiniu- 2016“ tapo Nerijus Kaminskas! Žinoma, kaipgi be „Metų mokytojos“? Šiemet ja tapo Teresa Einorienė.

Apie nugalėtojus ir nominantus nuoširdžiai kalbėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė, mokytojos Augutė Liutkevičienė, Ramunė Šarapienė, Teresa Einorienė, Elvyra Kasperavičienė, gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas, LR Seimo narys Mantas  Adomėnas. Šventinę nuotaiką dainomis kūrė moksleiviai Agnius Žemaitaitis, Justė Baradulinaitė, Beatričė Gruzdytė, Gabrielė Raginytė, Akvilė Zakarauskaitė  ir Emilija Kasperavičiūtė, kuri taip pat deklamavo ir eiles. Po oficialiosios dalies visi vaišinosi  arbata ir saldumynais.

Visa gimnazijos bendruomenė džiaugiasi mokyklos lyderiais ir linki nestokoti jėgų, ryžto, siekiant savų tikslų ir svajonių.

„Versmės“ gimnazijos jaunoji žurnalistė Rimantė Jagelavičiūtė

Dovilės Sadauskienės nuotraukos