Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ vėl kvietė dovanoti knygas. Vienas išminčius yra pasakęs: „Yra trys dovanų rūšys: geros dovanos, blogos dovanos ir knygos.“ Matyt, ne veltui knygos išskiriamos iš visų dovanų. Jos padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems. Juk biblioteka – tai bendruomenė.

                      Elektrėnų „Versmės“  gimnazijos bendruomenė prisidėjo prie bibliotekininkių organizuotos akcijos „Padovanok knygą mokyklos – darželio „Žiogelis“ lavinamųjų klasių mokiniams.“ Buvo padovanota žaismingų, spalvingų knygų, dėlionių, stalo žaidimų, knygelių su užduotimis ir kt.

Š.m. sausio 9 d. gimnazijos savanoriai aplankė savo mažuosius draugus ir įteikė akcijos metu surinktas knygeles. Praleista draugiška popietė kartu skaitant knygas, grojant gitara, dainuojant, žaidžiant visiems suteikė džiaugsmo.

Akcijos metu buvo padovanota knygų ir mūsų gimnazijos bibliotekai. Jos džiugins ir skaitymo malonumą teiks visai mūsų bendruomenei.

„Versmės“ gimnazijos bibliotekininkės dėkoja visiems bendruomenės nariams prisidėjusiems prie „Knygų Kalėdų“ akcijos.

Bibliotekininkė A. Dimšaitė

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise