Džiugi žinia: apdovanoti reikšmingiausių 2015 metų vaikų ir paauglių knygų kūrėjai

Mokydama kitus, visą gyvenimą mokausi ir pati.  Dabar suprantu: daug ko  neišmokau... Džiaugiuosi, jog turiu ir  turėjau gerų mokinių. Visada malonu išgirsti naujienų apie buvusius savo mokinius. Viena tokia džiugia žinia norėčiau pasidalinti su visais. Loreta Jakonytė (1992/1993 m. m. laidos ,,Versmės“ gimnazijos abiturientė), literatūrologė, apdovanota Vinco Aurylos premija  už reikšmingiausią metų vaikų literatūros tyrinėjimų ir sklaidos knygą „Šeimos vaizdinys sovietmečio lietuvių literatūroje vaikams“.

Knygą išleido Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas. Spauda informavo, kad balandžio 2-ąją – Tarptautinę vaikų knygos dieną – Vilniaus teatre „Lėlė“ pagerbti reikšmingiausių 2015 metų vaikų knygų kūrėjai – rašytojai, dailininkai iliustruotojai, vertėjai. Už geriausias ir reikšmingiausias 2015 metų vaikų ir paauglių knygas IBBY(Tarptautinė vaikų ir jaunimo literatūros asociacija)  Lietuvos skyriaus sudarytos ekspertų komisijos apdovanojimus skyrė devyniose kategorijose. Šie apdovanojimai man įdomūs ne tik kaip mokytojai lituanistei. Manau, ne vienam mūsų bendruomenės nariui bus džiugu išgirsti, kad buvusi mūsų mokinė Loreta Jakonytė  parašė įdomią knygą ir buvo apdovanota. Linkime jaunai mokslininkei kūrybinės sėkmės ir džiaugiamės Jos laimėjimais.

 

Albina Sidaravičienė ir jaunieji žurnalistai


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 lm eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268