Atsakymas į klausimą, ar gimnazijoje žaidžiamas tinklinis, labai aiškus: „Taip!“ Taip teigti leidžia tinklininkų pergalės turnyre „Judėk ir tobulėk!“ bei Elektrėnų savivaldybės berniukų varžybose.

Keletą mėnesių gimnazijos sporto salėje vyko mokinių, mokinių tėvų, mokytojų tinklinio varžybos. Džiugu, kad tai tradicinės varžybos, kurios vyko vienuoliktą kartą! Šiame turnyre dalyvavo per 50 tinklinio mylėtojų.

I vietą laimėjo komanda „Matas ir draugai“: M.Minkevičius (4e), E.Baradulinas (2d), Š.Merkys (4c), L.Beizaras (4e), L.Kudrevičius (1d), E.Rastenytė (4d), D.Rastenytė (4d), G.Valantavičiūtė (4d), R.Galakvoščiūtė (3d).

II vietą laimėjo komanda „Kumpiai“: P.Matačiūnas (2d), R.Andreikėnas (2d), S.Afoninas (2d), I.Zinkevičius (2d), J.Baradulinaitė (1b), A.Černiauskaitė (2e).

III vieta džiaugėsi tėvų komanda „Putelė“: D.Petkevičius, A.Petkevičienė, R.Minkevičius, V.Martinėnas, N.Gončeriuk, A.Kovaliūnas, S.Kalinauskienė, R.Visockienė.

IV vietoje liko mokytojų komanda „Šėlsmas“: K.Karsokas, R.Triponas, H.Vaišvila, S.Švedarauskas, V.Narkauskienė, R.Šarapienė.

Sveikiname ir V vietą laimėjusią komandą „Bet kas“: J.Palaimaitė (2e), G.Kliokytė (2c), L.Uždavinys (3m), K.Kvedaravičius (3a), E.Visockas (3a), M.Kazlauskas (3a). Jie ne tik žaidė, bet buvo labai aktyvūs pagalbininkai teisėjaujant.

Kai gimnazijoje užauga gerų tinklininkų, kai pergalė lydi pergalę, mokiniai priima iššūkius. Vienas jų – Elektrėnų savivaldybės berniukų tinklinio varžybos, vykusios kovo mėnesį. „Versmės“ gimnazijai šiose varžybos atstovavo net dvi tinklininkų komandos. „Versmė II“ laimėjo pirmąją vietą, „Versmė I“ laimėjo antrąją vietą. „Versmės“ tinklininkai stipriausi savivaldybėje!

Džiaugiamės pergalėmis! Ta proga norisi pasidžiaugti ir mokytojos Ramunės Šarapienės entuziazmu. Būtent šios mokytojos vedami mokiniai pasiekia įspūdingų pergalių. Taigi „Versmėje“ tinklinį žaidžiam.. Gerai žaidžiame!