Jau devynioliktus metus Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vykstančio teatro festivalio „Felicija“ šaukliu šiemet tapo labdaros koncertas, kurio metu surinktos lėšos bus skiriamos  šventės organizavimui. Šios gražios idėjos autorius yra grupė „Jūsų bėdos“ (Giedrius Petkevičius, Emilija Kasperavičiūtė, Edvardas Česonis, Steponas Davidavičius ir Kotryna Krukonytė).

Prieš dvejus metus ši grupė suorganizavo neužmirštamą koncertą „Iš meilės FELICIJAI“.  Šiemet šią idėją palaikė naujai susikūrusi grupė „Beribės erdvės“ (Agnius Žemaitaitis, Emilija Kasperavičiūtė, Eisvina Lapovaitė, Beatričė Gruzdytė) ir balandžio 6 dieną pakvietė visus į pusantros valandos trukmės koncertą. Jauki gimnazijos valgyklos aplinka, puodelis karštos arbatos, pakili nuotaika, skambios dainos – taip prasmingai tą vakarą praleido daugelis gimnazijos mokinių, mokytojų bei svečių. Anot koncerto žiūrovų, atrodo, visai paprastos dainos, kurias scenoje atlieka gimnazijos draugai, bet muzika užburia taip, kad tarsi tikrai pasieki beribes erdves. Dėkojame grupei „Beribės erdvės“ už priminimą apie artėjantį teatro festivalį ir paramą, jį organizuojant.

„Versmės“ gimnazijos jaunieji žurnalistai

Dovilės Sadauskienės nuotraukos