Iniciatyvus mokytojas – naujos galimybės mokiniams

Gimnazijos mokytojai džiaugiasi kiekviena pamoka, kai mokiniai gali mokytis klasėse kontaktiniu būdu. Atrodo, kad galėtų ir mėgautis pamokomis kabinetuose, dirbtuvėse, sporto salėje. Tačiau mokytojai – entuziastai: patys aktyvūs ir nuolat naujų patirčių pasiūlo mokiniams.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Ramunė Šarapienė itin aktyviai organizuoja netradicines pamokas netradicinėse erdvėse. Paprašėme papasakoti, kuo išsiskyrė fizinio ugdymo pamoka 1d klasėje.

Rugsėjo 6 dieną 1d klasės mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje, kurią organizuoti padėjo Lietuvos diskgolfo federacijos vadovas Mykolas Krasnickas ir visuomenės sveikatos specialistė Jurgita Pašvenskaitė. Mokiniai susipažino su diskgolfo žaidimo taisyklėmis, išbandė savo jėgas diskgolfo laukuose, suprato fizinio aktyvumo gryname ore reikšmę jaunam organizmui, patyrė judėjimo džiaugsmą. Mokiniams patiko – nori pakartoti pamoką!

Dėkoju mokytojai Ramunei Šarapienei už iniciatyvą, už kiekvieną pastangą, kad jaunimas kuo daugiau išbandytų ir patirtų.

Danutė Liutkevičienė