Technologijų pamokos nuotoliniu būdu – galimybė turiningai praleisti laiką karantine

Gimnazija gyvena neįprastai: koridoriai tušti ir tylūs, internetas apkrautas, virtualios klasės ūžia kaip bičių aviliai.

Organizuojant pamokas nuotoliniu būdu prireikia daugiau laiko pasiruošti pamokoms (tobulinti pamokos turinį), bendrauti su mokiniais (analizuoti atliktas užduotis, komentuoti jas, pateikti rekomendacijas ir grįžtamąjį ryšį). Darbo mokytojams padaugėjo. Mokiniams padaugėjo klausimų, problemų, iššūkių. Tikrai sunku įsitraukti į naują veiklą.

Kaip apklausoje nurodė gimnazistai, sunkiausia per matematikos, gamtos mokslų, lietuvių kalbos ir literatūros pamokas. Kiekviena pamoka ir kiekviena skirta užduotis mokiniui naujas iššūkis. Labai padaugėjo savarankiško darbo. Lengviau ir įdomiau, kaip teigia mokiniai, per menų ir technologijų pamokas.

Jei siela trokšta kurti, technologijų pamokos tampa atgaiva. Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokytojai Vygintė Vaišvilienė ir Henrikas Vaišvila pateikia keleto pamokų užduotis, kuriomis gali pasinaudoti ir „Elektrėnų žinių“ skaitytojai, gyvendami karantino rutinoje.

Danutė Liutkevičienė

Arbatos maišelių dekoravimas

Arbatos maišelius galima panaudoti įvairiems darbeliams sukurti. Tai gali būti atvirukai, knygos skirtukas arba paveikslėlis ant sienos.

Rekomenduojamos medžiagos, įrankiai:

Darbo eiga:

Vygintė Vaišvilienė

Kiaušinių ridenimo lovelis

Pirmasis sekmadienis po Velykų vadinamas Atvelykiu. Dar kitaip Atvelykis vadinamas vaikų Velykomis (Velykėlėmis). Atvelykis - puiki proga paridenti kiaušinius pačių pagamintu loveliu.

Rekomenduojamos medžiagos:

Darbo eiga:

Henrikas Vaišvila