Pažinkime savo kraštą

Balandžio 29 dieną į Elektrėnų „Versmės“ gimnaziją atvyko specialiai projektui „Kaunastic VR“ sukurtas sunkvežimis, kuriame yra įrengtos virtualios realybės stotelės. Jose mūsų gimnazistai buvo kviečiami virtualiai pažinti Kauną – pilną kultūros, gatvės meno, krepšinio, linksmybių ir netikėtumų „kaunastišką“ miestą.

Mūsų mokiniai galėjo išbandyti virtualios realybės akinius ir persikelti į įdomiausias Kauno vietas bei renginius. Iš viso virtualiai buvo galima aplankyti daugiau kaip 10 skirtingų stotelių– nuo „Žalgirio“ rungtynių ar šokio teatro „Aura“ pasirodymo iki gatvės meno Kiemo galerijoje bei kitų išskirtinių vietų.

Projektas, kurio metu „kaunastiškos“ akimirkos atkeliavo tiesiai pas mūsų gimnazistus, siekia supažindinti Lietuvos jaunimą su atsinaujinusiu miestu, griauti praėjusio amžiaus stereotipus apie Kauną, sudominti apsilankyti ir pažinti miesto teikiamas galimybes. Projekto „Kaunastic VR“ renginiuose dalyvaujantys moksleiviai taip pat buvo kviečiami atvykti į Kauną – turo rėmėjai padovanojo jiems kvietimus į „Žalgirio" rungtynes, bilietus į zoologijos sodą bei kitas atminimo dovanas su projekto logotipais

A. Griščenkienė