Skelbimai

COVID

ES infrastruktūriniai projektai

Bendruomenei

Lankomumas – didžiausia problema ginazijoje

atgal

Interviu su socialine pedagoge Violeta Žigutiene

Gintarė Puišaitė, Jogilė Gužytė, Tomas Subata ir Lukas Marcinkevičius: Papasakokite, kas yra socialinis pedagogas. Kokiomis veiklomis užsiima šios profesijos atstovai mūsų gimnazijoje?
Socialinė pedagogė Violeta Žigutienė: Aš analizuoju mūsų gimnazijoje iškylančias socialines problemas: rūpinuosi, kad būtų labai geras lankomumas ir pažangumas, sprendžiu visas socialines problemas, siekiu, kad mums – mokiniams, mokytojams – gimnazijoje būtų gera.
G.P., J.G., T.S., L.M.: Įvardinkite didžiausią gimnazistų bėdą. Su kuo jau nebegalima taikstytis?Ar yra būdų išspręsti tokias problemas?
V.Ž.: Didžiausia problema, mano manymu, šiandien yra lankomumas. Mokiniai praleidžia labai daug pamokų be pateisinamų priežasčių. Yra keletas mokinių, kurie tiesiog neina į mokyklą. Čia ir prireikia socialinių pedagogų. Pirmiausia klasės auklėtojas informuoja socialinius pedagogus apie iškilusią problemą, tada socialiniai pedagogai aiškinasi su mokiniais, su jų tėvais problemos priežastis. Į šią veiklą pasitelkiama ir policija, ir psichologai, ir Vaiko gerovės komisija.
G.P., J.G., T.S., L.M.: Suprantame, kad Jūsų darbas sunkus, atsakingas ir ne visada rezultatyvus. Ko Jums palinkėti, kad jaustumėtės laiminga darbe? Kaip Jūs įsivaizduojate tobulą socialinio pedagogo darbą?
V.Ž.: Galite man palinkėti, kad vaikai lankytų pamokas ir kad nevėluotų į jas. Tuomet socialinio pedagogo darbas būtų nuostabus!
G.P., J.G., T.S., L.M.: Ačiū už pokalbį. Pasižadame, kad mes visada eisime į mokyklą. Juk daugiau mokinių mokykloje – mažiau problemų socialiniams pedagogams. Tikimės, kad kitas pokalbis bus linksmesnis.

Karjeros planavimas

Diskusijų klubas

Gamtos mokslai įdomiai

Ateities inžinerija

Sportas

Sveika gyvensena

Neformalusis švietimas

Geros savijautos programa


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Pamokų laikas

I 8:00-8:45
II 8:55-9:40
III 9:55-10:40
IV 10:55-11:40
V 12:10-12:55
VI 13:05-13:50
VII 14:00-14:45
VIII 14:55-15:40

 

 

Prisijungti

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268