Skelbimai

COVID

ES infrastruktūriniai projektai

Bendruomenei

Kaip susikurti laimę mokykloje?

atgal

Interviu su istorijos mokytoja Vilma Narkauskiene

Greta Kapitanovaitė, Simona Bartušytė, Gabrielė Seniutaitė: Pirmiausia norime pasveikinti, kad Jūs nominuota kaip geriausia 2015 metų mokytoja. Sveikiname Jus! Džiaugiamės, kad Jūs užkrėtėte mūsų gimnazijos mokinius „Protų mūšio“ bacila. Linkime, kad daug daug mokinių sektų Jūsų pėdomis ir rūpintųsi savo sveikatinimu. Norime su Jumis pakalbėti apie mokytojo darbą. Kas, Jūsų manymu, yra svarbiausia grandis mokykloje – mokiniai ar mokytojai? Kodėl taip galvojate?
Istorijos mokytojaVilma Narkauskienė: Manau, kad viena be kitos šitos grandys negalėtų gyvuoti todėl, kad labai svarbu ir mokinio, ir mokytojo bendradarbiavimas bei noras pasiekti rezultatą.
G.K., S.B.,G.S.: Kuo ypatingi šiandieniniai mokiniai? Ar jie turi „savo veidą“?
V.N.: Dabartiniai mokiniai yra drąsesni, laisvesni, nebijantys turėti savo stiliaus, drąsiai išsakantys savo nuomonę. O veidų būna visokių: linksmų ir liūdnų, nuobodžiaujančių ir smalsių...
G.K., S.B.,G.S.: O kokie yra šiandieniai mokytojai? Kas, jūsų manymu, yra svarbiau – mokytojo žinios ar mokytojo asmenybė?
V.N.: Mokytojai labai įvairūs, kaip ir turi būti. Yra tokių mokytojų, kurie džiaugiasi savo darbu ir bando perteikti tai, ką moka. Yra ir tokių mokytojų, kuriems blogiau sekasi. Mokytojo darbe svarbu ir dalykinės žinios, ir mokytojo asmenybė. Jeigu mokytojas turi labai daug žinių, bet yra neįdomi, nuobodi, pasyvi asmenybė, tai tuomet mokytojas nesugebės vesti mokinių paskui save.
G.K., S.B.,G.S.: Ar Jūs esate laiminga, kad dirbate mokytoja? Kodėl?
V.N.: Taip, aš esu labai laiminga todėl, kad nuolat matau besišypsančius, jaunus žmones, matau, kaip jie tobulėja, auga, bręsta. Tiesiog smagu žiūrėti, kaip iš nedrąsaus pirmoko išauga drąsus, sumanus dvyliktokas.
G.K., S.B.,G.S.: Kaip suprantate pasakymą „gera mokykla“. Kokia ji, ta „gera mokykla“?
V.N.: Tai ta mokykla, kurioje galima gauti žinių, kurioje gera būti, smagu leisti laisvalaikį.
G.K., S.B.,G.S.: Ką turime daryti mes, mokiniai ir mokytojai, kad mokykloje visiems būtų gera?
V.N.: Pirmiausiai draugiškai sugyventi. Mokytojai turi atsakingai dirbti savo darbą, o mokiniai turi degti noru mokytis, pažinti, atrasti. Jei taip būtų, tai visi mokytojai džiaugtųsi savo mokiniais, o visi mokiniai - savo pažymiais!
G.K., S.B.,G.S.: Labai jums ačiū už interviu.

Karjeros planavimas

Diskusijų klubas

Gamtos mokslai įdomiai

Ateities inžinerija

Sportas

Sveika gyvensena

Neformalusis švietimas

Geros savijautos programa


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Pamokų laikas

I 8:00-8:45
II 8:55-9:40
III 9:55-10:40
IV 10:55-11:40
V 12:10-12:55
VI 13:05-13:50
VII 14:00-14:45
VIII 14:55-15:40

 

 

Prisijungti

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268