Skelbimai

ES infrastruktūriniai projektai

Bendruomenei

KVIEČIAME MOKYTIS ELEKTRĖNŲ „VERSMĖS“ GIMNAZIJOJE

Š. m. gegužės 19 d. 17.00 val. visus Elektrėnų „Ąžuolyno“ ir Kietaviškių progimnazijų 8 klasių mokinius bei jų Tėvelius kviečiame dalyvauti Atvirų durų dienos renginyje Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje.

versme22

Dienotvarkė:

1. Dėl gimnazijos pristatymo

(gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas).

1. Dėl ugdymo(si) sąlygų 1 klasėje, dokumentų pateikimo, klasių formavimo, pirmokų adaptacijos

(direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Levickaitė).

1. Ekskursija po gimnaziją.

Daugiau informacijos apie gimnaziją galite rasti  svetainėje: http://www.versme.elektrenai.lm.lt

arba atvykus į gimnaziją (Elektrėnai, Saulės g. 30)

Projekto „Gimnazija visiems ir kiekvienam“ veikla

Gegužės 20 d. 1 b klasės mokiniams vyko projekto „Gimnazija visiems ir kiekvienam“ emocinio raštingumo stiprinimo užsiėmimas, dalyvaujant „Juodos Avies“ komandai.

Penktadienio užsiėmimas patiko, labai puikios merginos, gerai komunikavo ir vedė pokalbius. Buvo labai įdomu, galėjo trukti ir ilgiau.

Paulina Jaškaitė

Man patiko penktadienio užsiėmimas. Gerai buvo pasikalbėti, truputį daugiau sužinojau apie klasiokus ir šeip tiesiog visai patiko ten būti.

Uršulė Ruseckaitė

Visai nieko buvo, linksma, juokinga ir gera. Man patiko.

Ugnius Lepševičius

Realiai buvo įdomu, linksmai pasišnekėjom, pajuokavom. Geri įspūdžiai.

Eimantas Pavlovas

Man patiko penktadienio užsiėmimai. Galima buvo atsipalaiduoti, pabendrauti, aptarti bet kurią temą, sužinoti daugiau apie klasiokus. Gaila, kad trumpai.

Vlad Melnikov

Man labai patiko! Įdomios temos, labai mokėjo mokinius užimti ir mūsų kalba susikalbėti. Labai mus suprato. Taip pat patiko kalbėjimas apie maistą. Senai buvo, kad visi klasiokai atvirai pasikalbėtume, labai gerai, kad taip nutiko. Jei būtų proga, tai 100% dalyvaučiau.

Lineta Ašmenaitė

Tikrai labai patiko! Temos ir veikla įdomi. Galėjom visi kartu pakalbėti, tema apie maistą labai užvedė pokalbį. Jau senai taip atvirai kalbėjome.

Mintė Dubosaitė

Klasės auklėtoja Aušra Gaučienė