Skelbimai

COVID

ES infrastruktūriniai projektai

Bendruomenei

KVIEČIAME MOKYTIS ELEKTRĖNŲ „VERSMĖS“ GIMNAZIJOJE

Š. m. gegužės 19 d. 17.00 val. visus Elektrėnų „Ąžuolyno“ ir Kietaviškių progimnazijų 8 klasių mokinius bei jų Tėvelius kviečiame dalyvauti Atvirų durų dienos renginyje Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje.

 versme22

Dienotvarkė:

  1. Dėl gimnazijos pristatymo

(gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas).

  1. Dėl ugdymo(si) sąlygų 1 klasėje, dokumentų pateikimo, klasių formavimo, pirmokų adaptacijos

(direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Levickaitė).

  1. Ekskursija po gimnaziją.

 Daugiau informacijos apie gimnaziją galite rasti  svetainėje: http://www.versme.elektrenai.lm.lt

arba atvykus į gimnaziją (Elektrėnai, Saulės g. 30)

Laukiame rugsėjo!

Abiturientai ką tik paliko mūsų gimnaziją. Paliko drąsūs, išmintingi. Brandos atestatų įteikimo šventėje Donatas Bučelis kreipėsi į gimnazijos bendruomenę. Abituriento kalba įkvepia naujiems darbams!

 

 

Mieli laidos bičiuliai, mokytojai, tėvai,

Pirmiausia, noriu visiems pasakyti nuoširdų ačiū. Ačiū mokytojams, kurie padėjo mums pasiruošti egzaminams, sėdėdavo iki vėlaus vakaro prie mūsų rašinių ar kontrolinių. Ačiū, kad sugebėjot užmegzti šiltą pokalbį ir tapot tikrais draugais.

Ačiū tėvams, kad jūs visada buvot šalia. Mums tapot emociniais pagalbininkais tada, kai jau nusvirdavo rankos. Ačiū, kad dėjot pastangas ir išugdėt stiprias asmenybes.

Na ir didžiausia ačiū turime tarti sau. Kiekvienas turėjome išsikėlę savo tikslus ir lūkesčius. Buvo mažų pergalių, mažų pralaimėjimų, tačiau daugelis mūsų dėjo didžiules pastangas, kad išpildytume sau išsikeltus standartus. O, svarbiausia, niekada nepamiršome, jog esam bendruomenė ir padėdavom vienas kitam mokytis, dalindavomės konspektais ir žiniomis.

Norėčiau palinkėti dviejų dalykų.

Mokyklos bendruomenei vertinti mokykloje suteikiamą laisvę, nes ji ir daro gimnaziją unikalią. Labai gerai pamenu, kai Kotryna kažkada sakė, kad „Versmė“ primena menų gimnaziją, kur yra daug saviraiškos laisvės, kur ieškantis gali atrasti savo talentą, naujus pomėgius ar net pašaukimą. Tad vertinkim „Versmę“ ne kaip gimnaziją, kuri moko kalti, bet kaip mokyklą, išugdančią asmenybes, kurios, visa širdim tikiu, paliks daug gražaus šiam pasauly.

Ir mums, į pasaulį išeinantiems vaikams, taip, vis dar vaikams, noriu palinkėti nebijoti klysti. Kartais mus vadins naivuoliais su rožiniais akiniais ar net kvailiais dėl mūsų priimamų sprendimų, tačiau būkim teisingi sau ir rinkimės tai, ką sako širdis. Taip,  klysim, klysim ne kartą ir skaudžiai, bet mokysimės iš savo klaidų, tobulėsim ir būsim stipresni nei anksčiau.

Suprantu, kad visada sunku atsisveikinti. Ir kiekvienas iš mūsų šiandien atsisveikina su skirtingais dalykais. Tačiau liūdesio akimirka visada labai padeda „Liūdnų slibinų“ dainos žodžiai: „mylėkime pabaigas, nes jos yra pradžios. Lai mūsų naujos pradžios būna nepakartojamos“.

Ačiū.

Donatas Bučelis

XXXV laidos abiturientas

Karjeros planavimas

Diskusijų klubas

Gamtos mokslai įdomiai

Ateities inžinerija

Sportas

Sveika gyvensena

Neformalusis švietimas

Geros savijautos programa

Kartu mes galim daugiau


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 lm eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Pamokų laikas

I 8:00-8:45
II 8:55-9:40
III 9:55-10:40
IV 10:55-11:40
V 12:10-12:55
VI 13:05-13:50
VII 14:00-14:45
VIII 14:55-15:40

 

 

Prisijungti

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268