Naujos patirtys

Šiandienos veikla buvo gan įdomi, tik, mano nuomone, gan ilgoka. Šiaip džiugina mane, kad vykdomi tokie renginiai (interaktyvios pamokos).

Armandas Č.

Šiandienos veikla tikriausiai buvo viena iš labiausiai įtraukiančių, kuri labai sudomino ir leido atsiskleisti bei labiau pažinti klasės draugus, su kuriais matomės kiekvieną dieną. Tikrai labai patiko!

Paulina J.

Man labiausiai patiko, kai mes pasirinkome po temą, ėjome prie pusiasalio ir kalbėjomės apie tas temas (kas 3min. šnekėjome vis su kitais klasės draugais) Dar man patiko, kai mes rinkomės korteles, vieną apie save, kitą apie ateitį, ir kalbėjome. Man buvo smagu išgirsti kitų svajones ir savybes, kurių nežinojau. Man šiandienos veikla padėjo labiau pažinti savo klasės draugus ir pakalbėti su tais, su kuriais nesu bendravusi. Buvo labai smagu, tikrai norėčiau dar kartą pakartoti tokią veiklą.

Patricija L.

Įspūdis iš šiandienos netradicinės pamokos: labai patiko, išnaudojau galimybę atsiskleisti, išgirsti, kaip kiti mąsto ir mato pasaulį. Norėčiau dar tokios pamokos.

Vlad M.

Veiklos labai patiko, buvo įdomu klausytis kitų patirčių, buvo labai gera eiti į mažą žygį. Viskas labai linksmai ir smagiai praėjo! Pakalbėjau su klasės draugais,  su kuriais iki šiol nebuvau kalbėjusi.

Aušrinė V.