Skelbimai

ES infrastruktūriniai projektai

Bendruomenei

KVIEČIAME MOKYTIS ELEKTRĖNŲ „VERSMĖS“ GIMNAZIJOJE

Š. m. gegužės 19 d. 17.00 val. visus Elektrėnų „Ąžuolyno“ ir Kietaviškių progimnazijų 8 klasių mokinius bei jų Tėvelius kviečiame dalyvauti Atvirų durų dienos renginyje Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje.

versme22

Dienotvarkė:

1. Dėl gimnazijos pristatymo

(gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas).

1. Dėl ugdymo(si) sąlygų 1 klasėje, dokumentų pateikimo, klasių formavimo, pirmokų adaptacijos

(direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Levickaitė).

1. Ekskursija po gimnaziją.

Daugiau informacijos apie gimnaziją galite rasti  svetainėje: http://www.versme.elektrenai.lm.lt

arba atvykus į gimnaziją (Elektrėnai, Saulės g. 30)

Geros savijautos programa startavo ir „Versmėje“

Kai praėjusiais mokslo metais COVID-19 atėmė iš mokinių galimybes mokytis gimnazijoje, būti bendraminčių šurmuly, šiemet į pagalbą atėjo „Geros savijautos programa“, kuria siekiama, kad programoje numatytos veiklos ugdytų mokinių socialinius emocinius, bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžius, gilesnį mokinių savęs pažinimą bei gebėjimą reflektuoti, priimti atsakingus sprendimus, stiprintų vaikų ir jaunuolių psichologinį atsparumą, savivertę bei skatintų jų motyvaciją mokytis.

Psichologės Rūtos Baleišienės iniciatyva 1c klasė dalyvavo „Geros savijautos programos“ veiklose.

Pirmadienis daugeliui yra ta sunkioji diena, kadangi iš naujo pradedame kibti į darbus, visi susiraukę ir nepatenkinti, tačiau šis pirmadienis buvo kitoks! Mokyklos psichologė Rūta Baleišienė rado šią programą, mūsų auklėtoja pasitarė su mumis, ir buvo pakviesti svečiai.  Visi džiaugėsi ir buvo patenkinti tuo, kad gavome galimybę sudalyvauti tokioje veikloje. Veiklos tikrai buvo įtraukiančios ir įdomios, visi radome, ką veikti ir kaip  linksmai praleisti laiką. Džiugu, kad taip smagiai praleidome pirmadienį. Dėkoju už nuostabia dieną!!!

Augustas Jasinskas

Pirmadienio mokymai labai patiko, buvo smagu žaisti žaidimus, bendrauti, būti komandose ir vykdyti užduotis. Sutikčiau dalyvauti dar kartą, nes laikas buvo praleistas turiningai ir smagiai.

Gustė Taparauskaitė

Manau, tai tikrai buvo prasminga ir įdomi diena. Keletas komandinių žaidimų, pvz. kurti ketureilius, nelabai patiko, bet visa kita veikla pralinksmino ir įtraukė. Man patiko, jog žaidimai buvo nauji, dar nežinomi.  Manau, buvo naudinga ir linksma!

Rusnė Kulevičiūtė

Man labai patiko, buvo labai smagu, daug juokėmės. Kai kurie komandiniai žaidimai man nepatiko, bet iš esmės visa veikla ir daugelis žaidimų buvo naudinga.

Liepa Paulionytė

„Versmės“ gimnazijos psichologė Rūta Baleišienė rado komandą, kuri veda užsiėmimus, skirtus emociniam ugdymui, bendradarbiavimui. 1c klasei buvo pasirinkta programa „Komandinis darbas“. Gimnazijos administracijai leidus mokiniai vietoje pamokų mokėsi dirbti komandoje, atliko įvairias užduotis, lavino savo kūrybinius gebėjimus, mokėsi kurti gerą nuotaiką. Viskas puikiai pavyko! Dabar puikios nuotaikos mokiniai entuziastingai ruošiasi savo šventei – „Pirmokų krikštynoms".

1c klasės auklėtoja Teresa Einorienė

Karjeros planavimas