Skelbimai

ES infrastruktūriniai projektai

Bendruomenei

KVIEČIAME MOKYTIS ELEKTRĖNŲ „VERSMĖS“ GIMNAZIJOJE

Š. m. gegužės 19 d. 17.00 val. visus Elektrėnų „Ąžuolyno“ ir Kietaviškių progimnazijų 8 klasių mokinius bei jų Tėvelius kviečiame dalyvauti Atvirų durų dienos renginyje Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje.

versme22

Dienotvarkė:

1. Dėl gimnazijos pristatymo

(gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas).

1. Dėl ugdymo(si) sąlygų 1 klasėje, dokumentų pateikimo, klasių formavimo, pirmokų adaptacijos

(direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Levickaitė).

1. Ekskursija po gimnaziją.

Daugiau informacijos apie gimnaziją galite rasti  svetainėje: http://www.versme.elektrenai.lm.lt

arba atvykus į gimnaziją (Elektrėnai, Saulės g. 30)

Teigiamų pokyčių link judame kartu su „Renkuosi mokyti!“

Programa remiasi įtraukiojo ugdymo samprata ir per dvejus programos įgyvendinimo metus kviesime visą mūsų mokyklos bendruomenę (vadovus, pedagogus, mokinius ir tėvus) kartu mokytis, dirbti, bendrauti ir diskutuoti tam, kad kiekvienas mūsų mokyklos mokinys galėtų atskleisti savo mokymosi potencialą.

Kas mūsų laukia?

Šiuos mokslo metus pradedame su dar didesniu noru ir nauju iššūkiu – prisijungėme prie programos „Renkuosi mokyti!“ ir esame pasiruošę savo mokykloje inicijuoti teigiamus pokyčius. Šios programos tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Tad džiaugiamės turėdami galimybę būti šios bendruomenės dalimi ir savo mokykloje įgyvendinti pokyčio projektą.

Kas mūsų laukia?

• Susitiksime su tyrėjais ir kartu identifikuosime ir išsigryninsime mokykloje norimą keisti sritį.
  • Susitiksime su pokyčio projekto konsultantu, su kuriuo suburta mokyklos pokyčių komanda parengs pokyčio projekto planą.
  • Kad pokyčius išjudinti sektųsi dar sklandžiau, į juos bus įtraukiama visa bendruomenė. Mokyklai bus teikiamos verslo ir vadybinės konsultacijos, bus sudaryta galimybė bendradarbiauti ir mokytis ir iš kitų projekte dalyvaujančių mokyklų.
  • Tam, kad visi kartu galėtume pasidžiaugti padaryta pažanga ir nueitu keliu, pokyčių projekto eiga bus stebima ir tiriama.

Programą įgyvendina VšĮ Mokyklų tobulinimo centras, jau ne vienerius metus inicijuojantis teigiamus pokyčius Lietuvos mokyklose, pagrindinis programos partneris – Vilniaus prekybos paramos fondas „Dabar“.

Karjeros planavimas

Diskusijų klubas